- Komerční sdělení-udalosti

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Úspěšnou kariéru lze mít i bez vysoké školy

Absolvent střední školy, člověk bez vysoké školy s praxí, či...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Kde všude hledat pracovní příležitosti

V době internetu již tato otázka není pro uchazeče...

Škoda ukazuje interiér nového konceptu, středobodem v něm bude dítě

Budoucí modely značky Škoda se po designové stránce výrazně změní oproti současným. Jak budou vypadat, brzy prozradí koncept Škoda Vision 7S. Než se tak stane, česká značka nabízí alespoň pohled na skicu jeho interiéru z ptačí perspektivy.

Ukazuje se, že půjde o velké rodinné auto se třemi řadami sedadel. Takovou možnost již nabídl Kodiaq, na místě jsou tedy spekulace, zda půjde o nástupce modelu, který je na trhu od roku 2017.

Dítě na nejbezpečnějším místě
Na první pohled nejzajímavějším řešením je umístění sezení pro sedmého pasažéra. Jedná se totiž o autosedačku uprostřed auta na širokém středovém tunelu. Umístěna je v protisměru jízdy, takže se dítě může dívat na cestující ve druhé řadě. Podle Škody se jedná o nejbezpečnější místo v autě.

Skica ilustruje, že se v interiéru pohodlně odvezou rodiče se třemi malými dětmi a vejdou se i prarodiče.

Podle zveřejněných informací se může interiér přestavovat ve dvou režimech – Jízda a Relax. Měl by mít posuvnou přístrojovou desku včetně volantu a také otáčející centrální obrazovku. Ta je během jízdy umístěna svisle, v režimu Relax se otočí do vodorovné polohy pro sledování filmů.

Návrat k tlačítkům klimatizace
I když takové řešení se asi u sériového auta neobjeví, vidět další zajímavý detail, kterého bychom se dočkat mohli. Na středovém tunelu jasně vidět tři otočná tlačítka pro ovládání klimatizace. Těch se Škoda s příchodem Octavie a později i Enyaqu zbavila a nahradila je dotykovým ovládáním, které je často kritizováno.

Koncept Vision 7S je velkým rodinným elektromobilem, což potvrzuje i první skica. Vpředu na přístrojové desce vidět velkou světelnou kontrolku nabíjení. Dveře mají motýlkové otevírání, zřejmě pro absenci B-sloupků.

Jak bude auto vypadat zvenčí se dozvíme na premiéře koncem srpna. Škoda však již dříve při informaci o změně designového jazyka do světa vypustila záběr na SUV za matným sklem. Právě ono by mohlo být avizovaným konceptem Vision 7S.

- Komerční sdělení -udalosti