- Komerční sdělení-udalosti

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Úspěšnou kariéru lze mít i bez vysoké školy

Absolvent střední školy, člověk bez vysoké školy s praxí, či...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Kde všude hledat pracovní příležitosti

V době internetu již tato otázka není pro uchazeče...

V Bratislavě se objevilo záhadné SUV, což se skrývá pod maskováním

Nestává se často, že bychom na Slovensku viděli kompletně kamuflované auto. Automobilky tak maskují chystané novinky, které veřejnost ještě nemá vidět. Jedno z takových aut jsme nyní potkali v ulicích Bratislavy.

V minulosti jsme vám přinesli například fotografie maskované Kie ProCeed nebo Volkswagenu Touareg. I tentokrát jde o SUV, byť kompaktnějších rozměrů. Co to hned prozradila francouzská evidenční čísla a tušení o jaké auto jde potvrdil pohled do téměř kompletně pozakrývaného interiéru.

Kousek volantu odhalující tlačítka a volbu jízdních režimů však zůstal viditelný a je naprosto stejný, jako v nedávno vyzkoušeném Renaultu Megane E-Tech. Oproti němu bylo toto SUV však větší a světu se představí už 8. března v Paříži.

Jedná se o Renault Austral, který stojí na stejné platformě jako nový Nissan Qashqai. V závěrečné fázi vývoje auta je třeba provést ještě ověřovací testy trvanlivosti, které potvrdí, že je vše tak, jak má být, případně pomohou odhalit skryté nedostatky.

Francouzská automobilka již dříve informovala, že Austral, jako nástupce Kadjaru, absolvuje kromě okruhů a polygonů i testy v běžném provozu v různých evropských zemích.

Auta musí odjet 2 miliony kilometrů a za jejich volantem se dohromady vystřídá 900 řidičů. Dohromady se ověřovací testy provádějí až na stovce aut.

Pod kamufláží bílý Austral, který se objevil na Metodějově ulici v Bratislavě, byl podle magazínu AutoWeek v prosinci vyfotografován iv Nizozemsku. V současnosti se auto pravděpodobně vrací z Rumunska zpět do Francie.

Oproti Meganu E-Tech nepůjde o elektromobil, očekávat můžeme benzinové motory, na začátek s mild-hybridní technologií. Na palubě se také objeví nový infotainment OpenR Link s operačním systémem Android a službami Google.

- Komerční sdělení -udalosti